Знайдіть міри суміжних кутів, якщо один із них: а) на 30° більший за інший; б) у два рази менший

від іншого​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Вероника.

Ответ:

Кут 1=105°

кут 2=75°

Объяснение:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

кут 1 на 30° більший за кут 2

Отже виходить рівняння:

х+х+30=180

2х+30=180

2х=180-30

2х=150

х=150:2

х=75

Отже кут 2=75, тоді кут 1 дорівнює 75+30=105