Бісектриса кута А прямокутника ABCD ділить сторону ВС на вiдрiз ки BM = 5 см і MC = 7 см.

Знайдіть сторону квадрата, периметр якого дорівнюе периметру пря мокутника ABCD.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

8,5 см

Объяснение:

Бісектриса відсікає від прямокутника рівнобедрений трикутник, тому АВ=ВМ=5 см.

ВС=5+7=12 см

Р(АВСD)=2(5+12)=34 см

Сторона квадрата а=34:4=8,5 см


Отвечает Каблучий Дмитрий.

Ответ:     8,5 cм .  

Объяснение:

ΔАВМ - прямокутний рівнобедрений , тому  АВ = ВМ = 5 см ;

ВС = 5 + 7 = 12 ( см ) .  Р ABCD = 2*( 5 + 12 ) = 34 ( см ) .

Р кв = Р ABCD = 34 см ;      Р кв = 4а = 34 ;  ----> a = 34 : 4 ; ----> a = 8,5 cм .