Основи прямокутної трапеції дорівнюють 7 дм і 11 дм. Менша бічна сторона дорівнює 3 дм. Обчисли

більшу бічну сторону трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Диана.

Ответ:

5 дм

Объяснение:У трикутнику NCD катет NC=AB= 3 дм;

катет ND=AD−AN=AD−BC= 11 − 7 = 4 дм.

CD2=NC2+ND2CD2=32+42CD2=25CD=25−−√CD=5(дм)

Гіпотенуза CD є більшою бічною стороною цієї трапеції.

Більша бічна сторона дорівнює 5 дм.