Срочно даю 50б. 2.Діагоналі ромба дорівнюють 60 см і 80 см. Обчисли сторону ромба.

Відповідь:сторона ромба дорівнює ???см. 2.Основи прямокутної трапеції дорівнюють 11 дм і 23 дм. Менша бічна сторона дорівнює 5 дм.Обчисли більшу бічну сторону трапеції.Відповідь: більша бічна сторона трапеції дорівнює ???дм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Синчугов Данил.

Объяснение:

d1=60 см

d2=80 cм

Диагонали ромба пересекаются под прямым углом и точкой пересечения делятся пополам

по теореме Пифагора:

а=√((d1/2)²+(d2/2)²)=√((60/2)²+(80/2)²)=

=√(30²+40²)=√2500=50 см

ответ: 50 см

2.

большее основание а=23 дм

меньшее основание b=11 дм

меньшая боковая сторона с=5 дм

найти большую боковую сторону d

x=a-b=23-11=12 дм

h=c=5 дм

по теореме Пифагора:

d=√(c²+x²)=√(5²+12²)=√169=13 дм

ответ: 13 дм