Один з кутів рівнобедреного трикутника дорівнює 25° знайдіть решту кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Трапезникова Александра.

Ответ:

ця задача має 2 варіанти розв'язку

1)

нехай відомий кут буде при основі,

кути при основі рівні отже А=С=25°

В=180-25×2=130°

2)

нехай відомий кут буде між бічними,

А=С=(180-25):2=77,5