Пряма, що паралельна стороні АС трикутника ABC, перетинае сторони АВ и ВС в точках Е и к

відповідно, ВЕ=8 см, АВ=12 см, ВК=6 см, ВС-9 см, ЕК=10 см. Чому дорівнюе сторона АС? Будь ласка, повний розв'язок. 8 клас.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

△ABC~△EBK (по соответственным углам при AC||EK)

AC/EK =AB/BE => AC/10 =12/8 => AC=15 (см)