Знайдіть площу круга, радіус якого дорівнює 5 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Тимофей.

Ответ:

78,5дм

Объяснение:

S=пr² S=3,14×5² S=3,14×25 S=78,5дм