Кола мають зовнішній дотик. Їх радіус відносяться як 2:3. Знайти радіус , якщо відстань між

центрами кіл дорівнює 35 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Андрей.

Ответ

14см; 21см

Решение:

2+3=5

35:5=7 одна часть.

7*2=14см

7*3=21см