Сторони трикутника дорівнюють 3 см, 7 см, 8 см. Знайти за формулою Герона його площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Мраморная София.
Відповідь:
6√3 см2
Розв'язання:
р=(а+b+c)/2=(3+7+8)/2=9см
S=√(p(p-a)(p-b)(p-c))=√(9*6*2*1)=
=√108=6√3см²