У прямокутному трикутнику ABC кут С=90°, АС=3см, ВС=4см. Знайти синус B


Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Паша.

Ответ:

Спочатку за теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу:

АВ=√АС²+ВС²=√3²+4²=√9+16=√25=5 (см)

sin∠В=АС/АВ=3/5=0,6