СТОРОНУ. Одна зі сторін прямокутника дорівнює 3 см, а його площа - 72 см² Знайдіть другу сторону ​


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Олег.

Ответ:

24

Объяснение:

S=a*b

72=3*b

b=72/3=24