Знайдіть площу трикутника довжини двог сторіг якого дорівнює 4 см і 5 см кути між ними 45°​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Фёдор.

Ответ:

Теорема: площа трикутника дорівнює півдобутку цого сторін і синуса кута між ними:

S=1/2×a×b×sinα

S=1/2×4×5×sin45°=10×\frac{\sqrt{2} }{2}=5√2 (см²)