Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 13 см, а висота, проведена до основи, дорівнює 5

см. Чому дорівнює площа трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Наследникова Виолетта.

Ответ:

60 см²

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=13 см;  ВН - висота, ВН=5 см  S - ?

АН=СН=√(АВ²-ВН²)=√(169-25)=√144=12 см.

АС=12+12=24 см.

S=1/2 * 24 * 5 = 60 cм²