Знайдіть площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 4 cм і 8 см варіанти відповідей 50 см2 24 см2

32 см2 30 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Андрей.

Ответ:

32 см²

Объяснение:

Площа прямокутника знаходиться за формулою:

S = a * b

a = 8       b = 4

Знайдемо площу даного прямокутника:

S = 8 * 4 = 32 см²