У трикутник АВС вписано коло, яке дотикається до сторони AB, ВС, АС трикутника у точках М, К, Р

відповідно АВ= 12см, АМ= 4см, АС = 9см. Знайти периметр трикутника АВС

Ответы на вопрос

Отвечает Сокольчик Дима.

Ответ:

Ответ:

42 см.

Объяснение:

АК=АР, КВ=ВМ, СМ=РС як пари дотичних до кола, проведених з однієї точки.

АК=АР=7 см

СМ=СР=8 см

ВК=ВМ=ВС-СМ=14-8=6 см

АВ=7+6=13 см, АС=7+8=15 см, ВС=14 см

Р=13+15+14=42 см