Обчисліть площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 12 і 10


Ответы на вопрос

Отвечает Чепчугов Миша.
Відповідь:
60 од²

Розв'язання:
S=d1*d2/2=12*10/2=60 од²
Отвечает Кусь Вика.

Формула:

S=\frac{d_1*d_2}{2}

Решение:

S=\frac{d_1*d_2}{2}=\frac{12*10}{2}=\frac{120}{2}=60

Ответ: 60 см²