Середня лiнiя трапец трапеції дорівнює 14см знайдiть основи трапеції, якщо одна з них на 4 см

більша за іншу. Срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пышная Изабелла.

Ответ:

Ср линия=(большое основоние×меньшее основание) : 2

Маленькое осн=х, то большое=х+4

(2х+4):2=14

Х=10-маленькое осн

Большое осн=10+4=14