Основи трапеції становлять 5 см і 11 см. Знайдіть середню лінію трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыков Илья.

(5+11)/2=16/2=8см.........

Отвечает Давтян Мария.

Ответ:

8 см

Объяснение:

Середня лінія трапеція дорівнює півсумі основ.

(5+11):2=16:2=8 см.