2. Сторони прямокутника відносяться як 3 : 4. Знайти периметр прямокутника, якщо більша сторона -

20 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгих Александра.

Ответ:

70 см.

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника 3х см, довжина 4х см, причому за умовою 4х=20 см.

х=5

Ширина прямокутника 5*3=15 см, довжина 20 см, отже

Р=2(15+20)=70 см.