1. На відрізку AB позначили точку С. Знайдіть довжину відрізка ВС, якщо AB=10, AC=3. срочно,

прошу! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Вова.

Ответ:

ВС=АВ-АС

ВС=10-3=7 см

Отвечает Бугай Ілля.

Ответ:

AB = 10 см

AC = 3 см

AB - AC = 10 см - 3 см = 7 см

BC = 7 см