Точка К належить відрізку MN. Знайдіть довжину відрізка MN якщо MK = 8 см, а відрізок KN на 4 см

довший за відрізок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коклюкова Алина.

Відповідь:      MN = 20 см .

Пояснення:

 1) KN = MK + 4 = 8 + 4 = 12 ( см ) ;

2) MN = MK + KN = 8 + 12 = 20 ( cм ) ;   MN = 20 см .