Периметр паралелограма дорівнює 20 см. Знайдіть його сторони, якщо вони відносяться як 3:7


Ответы на вопрос

Отвечает Зверева Поля.

Ответ:

першу сторону позначимо 3х

тоді сторона друга дорівнює 7x

так як периметр паралелограма дорівнює 20 см маємо рівняння

3х + 7 x=20

10х=20

х=2

так як ми першу сторону позначали 3х

2×3=6

2×7=14

так як у паралелограма сторони попарно рівні

то сторона

AB=CD=6

AC=BD=14

Постав отметку лутший ответ