У трикутнику ABC відомо, що C = 90°, ВС = 41 см, АС = 20 см. Знайдіть косинуси гострих кутів

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рустамов Мурад.

Ответ:

Объяснение:

косинус угла А равен= АС/АВ

косинус угла В= ВС/АВ

АВ- гипотинуза , по теореме пифагора

находим

АВ в квадрате = 20 в квадрате + 41 в квадрате = приблизительно 45,6

косинус А = 20/45,6= приблизительно 0,44

косинус В = 41/45,6= приблизительно 0,89