Знайдіть невідомі сторони кути трикутника ABC : AB = 12 см, кут А = 74 градусiв, кут С = 39

градусів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Штандер Костянтин.

Ответ:

∠B = 67 °.

НД ≈ 18,4 см. АС 17,6 см.

Объяснение:

Сума внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180 ° =>

∠B = 180 - (74+39) = 67 °.

За теоремою синусів у трикутнику АВС:

АВ/Sin39 = BC/Sin74 = AC/Sin67. =>

BC = (АВ/Sin39) * Sin74.

AC = (АВ/Sin39) * Sin67.

Якщо Sin39 ≈ 0,629; Sin74 ≈ 0,961; Sin67 ≈ 0,920