Дві сторони трикутника дорівнює 3√3 см і 11 см а кут між ними -30°. знайдіть третю сторону ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бахарева Даша.

Ответ:

третья сторона трикутника дорівнює 7см

Объяснение:

a=3√3см

b=11см

∠(аb)=30°

с=?

За теоремою косинусів:

с=√(а²+b²-2ab*cos∠(ab))=

=√(11²+(3√3)²-2*11*3√3*cos30°)=

=√(121+27-2*33√3*√3/2)=√(148-99)=

=√49=7 см

Отвечает Раскевич Игорь.

Відповідь:

Пояснення: