Сторона прямокутника 8 см інша сторона 15 см знайти діагональ​


Ответы на вопрос

Отвечает Tulkubaev Ilmir.

Ответ:

17 см

Объяснение:

Нехай а=8 см,  в=15 см:

Діагональ c=?

Щоб дізнатися діагональ потрібно - с² = а² + в² (за теоремою Піфагора)

с² = 8² + 15² = 64 + 225 = 289;  с = √289 = 17 см.