Один з катетів прямокутного трикутника на 2 см менший від другого. Знайдіть периметр трикутника,

якщо його гіпотенуза дорівнює 10 см. З Розв'язанням плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Некрута Максим.

Ответ:

решение смотри на фотографии

2 фотографии



Отвечает Белов Артём.

Ответ:

24 см.

Объяснение:

Нехай АС=х см, тоді АВ=х-2 см.

За теоремою Піфагора ВС²=АС²+АВ²

10²=х²+(х-2)²;  х²+х²-4х+4=100;  2х²-4х-104=0; х²-2х-52=0

За теормою Вієта х=-6 (не підходить), х=8

АС=8 см,  АВ=6 см.

Р=8+6+10=24 см.