Прямокутник і квадрат мають однакові площі. Пери-метр прямокутника дорівнює 50 см, а одна з його

сторін на 15 см більша за другу. Знайдіть сторону квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Журавенко Вадим.

1) 50:2=25 см ширина й довжина прямокутника

2) 25-15=10 см сторона прямокутника

3) 25-10=15 см сторона прямокутника

4) 10*15=150 см площа прямокутника

5) методом підбору шукаємо цифри які при множенні одне на одного дорівнюватимуть 150 (при округленні це 12,24, без округлення не можливо)

Відповідь:≈12,24