1. Знайдіть сторону квадрата, площа якого: а) 9дм2 б) 100см2 2. Квадрат і прямокутник мають рівні

площі. Одна зі сторін прямокутника дорівнює 4см, а сторона квадрата дорівнює 8см. Знайдіть другу сторону прямокутника. 3. Діагональ прямокутника дорівнює 17см, а одна з його сторін – 8см. Знайдіть його площу. СРОЧНО НАДО ДАЮ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.

Ответ:

Номер 1

а)3^2=9дм^2

б)10^2=100см^2

Номер 2

S квадрата=8^2=64 см^2

Сторона прямоугольника

64:4=16см

Номер 3

Диагональ прямоугольника делит его на два равных прямоугольных треугольника

По теореме Пифагора узнаём неизвестную сторону

Х^2=17^2-8^2=225

Корень квадратный из 225 равен 15

Х=15 см

S прямоугольника=15•8=120 см^2

Объяснение: