Модуль вектора р(12;-4;z) дорівнює 13. Знайдіть z


Ответы на вопрос

Отвечает Ягодина Полина.

Ответ:

Маємо вектор р = (12, -4, z).

Модуль вектора р дорівнює 13, тому за формулою модуля вектора:

|р| = sqrt(12^2 + (-4)^2 + z^2) = 13

Після спрощення маємо:

sqrt(144 + 16 + z^2) = 13

Звідси:

160 + z^2 = 169

z^2 = 9

z = ±3

Отже, можна отримати два значення для z: z = 3 або z = -3.