ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ!!! 1)Дано вектори a̅(3;- 5), b̅(- 4;- 6). Знайдіть скалярний добуток a̅⋅b̅:

2)Знайдіть модуль вектора а̅(4;-3). 3)Задано вектори а̅(4;-9) і в̅(2;1). Знайдіть координати вектора n̅= а̅ - в̅. 4)Модуль вектора а̅(12;n) дорівнює 13. Знайдіть n (у відповідь записати число > 0.) 5)Яка довжина відрізка АВ, якщо точка О - його центр симетрії і А( – 3 ; 0) , О(0;–4 )?

Ответы на вопрос

Отвечает Фалалеева Алина.

Ответ:

3) n(4-2; -9-1)=n(2;-10)

Объяснение:

4)

 \sqrt{ {12}^{2} + {n}^{2}  } = 13 \\ 144 +  {n}^{2}   = 169 \\  {n}^{2} = 25 \\ n = 5

5)Для начала найдем координаты точки В

x2 = 2xc - x1 \\ x2 = 2 \times 0 - ( - 3) = 0  + 3 = 3

y2 = 2yc - y1 = 2 \times ( - 4) - 0 =  - 8

точка В имеет координаты (3;-8)

найдем длину АВ

 |ab|  =  \sqrt{ {3 - ( - 3)}^{2} + {( - 8 - 0)}^{2}  }  =  \sqrt{36 + 64}  =  \sqrt{100}  = 10