СРОЧНО!!! 6. Унаслідок повороту навколо початку координат на 90° проти годинникової стрілки центр

кола, заданого рівнянням (x-2)^2 + y^2 = 1, переходить у деяку точку А. Знайдіть координати цієї точки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилушкина Дарья.

Объяснение:

Поворот на 90° проти годинникової стрілки означає, що координати точки (x, y) замінюються на (-y, x).

Центр кола має координати (2, 0) та переходить у точку А, тому координати точки А дорівнюють:

x' = -y = -0 = 0

y' = x - 2 = 2 - 2 = 0

Отже, координати точки А дорівнюють (0, 0).