Знайдіть довжину найбільшої з трьох дуг кола радіуса R = 1м, якщо відповідні їм центральні кути

пропорційні числам 1.2.6

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Екатерина.
Ответ:
Cдуги=4π/3 м

Решение:
1+2+6=9
360°- полный угол.
360:9=40
40*6=240° самый большой центральный угол.
Сдуги=2πR*240/360=4π*1/3 =4π/3 м