Помогите пожалуйста с кр 1.Унаслідок повороту навколо початку координат на 90° за годинниковою

стрілкою центр кола, заданого рівнянням (x-4)2+(y+2)2=4, переходить у деяку точку А. Знайдіть координати цієї точки і запишіть рівняння кола(виконати побудову). 2.Дано рівняння кола (x+2)2+(y-3)2=4.Запишіть рівняння кола, симетричного данному відносно прямоі у=-2 (виконати побудову). 3.Задайте формулами паралельне перенесення, унаслідок якого середина відрізка AB переходить у середину відрізка CD, якщо: A(-9;-4), B(-5;-6), C(4;6), D(12;10); 4.Скласти рівняння прямої, яка симетрична прямій 2х-3у=6 відносно початка координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Артём.

Ответ:

  • 2x-8+2y+4=4
  • 2x+2y-4=4
  • 2(x+y)=8
  • (x+y)=4