Марина хоче зробити квіткову клумбу у формі паралелограма. У неї є 17,8 м декоративного парканчика.

Якої довжини повинна бути друга сторона клумби, якщо одна сторона дорівнює 2,9 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.

Відповідь:

Пояснення:

2,9*2=5,8

17,8-5,8=12

12/2=6м