Марина хоче зробити квіткову клумбу у формі паралелограма. У неї є 13 м декоративного парканчика.

Якої довжини повинна бути друга сторона клумби, якщо одна сторона дорівнює 2,5 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Усенко Олеся.

Ответ:

Объяснение:

Рпаралелограма= АВ+ВС+СD+DA

Оскільки АВ=СD=2,5м, а BC=DA

13м-5м=8м÷2=4м— BC, DA