Лариса хоче зробити квіткову клумбу у формі паралелограма. У неї є 21,2 м декоративного парканчика.

Якої довжини повинна бути друга сторона клумби, якщо одна сторона дорівнює 3,6 м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Урбанович Егор.

Ответ:

Объяснение:

Так як у парплелограма протилежні сторони паралельні, то друга сторона=3.6м

Аналогічно дві інші сторони паралельні. Отже дві інші сторони разом = 21.2-(3.6+3.6)=14м

Тоді, одна сторона = 14:2=7м

Надеюсь понятно

Отвечает Кобелева Лиза.

Ответ:

7м.

Объяснение:

Р=21,2м.

а=3,6м.

b=?

Решение

Р=2(а+b). →

b=P/2-a=21,2/2-3,6=10,6-3,6=7м