Віра хоче зробити квіткову клумбу у формі паралелограма. У неї є 17,8 м декоративного парканчика.

Якої довжини повинна бути друга сторона клумби, якщо одна сторона дорівнює 3,2 м? Відповідь: довжина другої сторони повинна бути не більшою, ніж м

Ответы на вопрос

Отвечает Красулин Виталий.

Ответ:

3.9×2=7.8

18-7.8=10.2

10.2/2=5.1м

Объяснение: