Різниця основ прямокутної трапеції дорівнює 16 см, а різниця бічних сторін - 8 см. Знайдіть площу

трапеції, якщо її менша діагональ дорівнює 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

Ответ:

15-8=7+16=23 см

Объяснение:

15-8=7+16=23

будет 23 см, удачи брат

и да это очень легко, учись в школе хорошо