ТЕРМІНООООВООО Сторони DАВС а = 5 м, b = 12 м, c = 13 м. Знайдіть радіус кола, вписаного в DАВС.

потрібно все розписати

Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.

Ответ:

r=2м

Объяснение:

Трикутник прямокутний.

За теоремою Піфагора перевіряємо.

с²=а²+b²

a²+b²=5²+12²=25+144=169

c²=13²=169

169=169

r=(a+b-c)/2=(5+12-13)/2=4/2=2м