Точки А, В, С лежать на одній прямій. Знайдіть відстань АВ якщо, точка С - середина відрізка АВ і

ВС = 5см.​ Намалюйте відрізок

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Соня.

Ответ:

АВ=10 см

Объяснение:

А С В

•————•————•

| 5 |

| ? |

ВС=5 см

АС=ВС

АВ=2×ВС=2×5=10 см