Знайти суміжні кути, якщо 1) один з них на 20 градусів більший від іншого; 2) один з них на 40

градусів менший від іншого; 3) один з них удвічі більший за інший; 4) вони відносяться, як 2:3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Объяснение:

1)

х° один угол

(х+20)° другой угол

сумма смежных углов равна 180°:

х+х+20=180

2х=180-20

2х=160

х=80° один угол

80+20=100° другой угол

2)

х° один угол

(х-40)° другой угол

сумма смежных углов равна 180°:

х+х-40=180

2х=180+40

2х=220

х=110° один угол

110-40=70° другой угол

3)

х° один угол

2х° другой угол

сумма смежных углов равна 180°:

х+2х=180

3х=180

х=60° один угол

2×60=120° другой угол

4)

2х° один угол

3х° другой угол

сумма смежных углов равна 180°:

2х+3х=180

5х=180

х=36

2×36=72° один угол

3×36=108° другой угол