сторона трикутника дорівнює 12 см а висота проведена до неї дорівнює -5,5 см. знайти площу

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Есиповская Настя.

Ответ:

Площа прямокутного трикутника може бути обчислена за формулою S = (a * h) / 2, де a - довжина сторони, а h - довжина висоти, проведеної до цієї сторони.

З огляду на те, що довжина висоти -5.5 см від'ємна, спочатку ми повинні знайти абсолютне значення висоти.

Оскільки висота проведена до сторони, ми можемо використовувати формулу Піфагора, щоб знайти довжину іншої сторони прямокутного трикутника:

b^2 = c^2 - a^2,

де c - гіпотенуза трикутника, a та b - катети.

У нашому випадку гіпотенуза дорівнює стороні трикутника і також дорівнює 12 см. Тоді:

b^2 = 12^2 - (-5.5)^2 = 144 - 30.25 = 113.75

b ≈ 10.66 см (заокруглюємо до двох знаків після коми)

Отже, абсолютне значення висоти дорівнює 5.5 см. Застосовуючи формулу площі прямокутного трикутника, ми отримаємо:

S = (a * h) / 2 = (12 * 5.5) / 2 = 33 см²

Отже, площа трикутника дорівнює 33 квадратним сантиметрам.

Объяснение: