Скільки фарби потрібно для фарбування 1000 ялинкових кульок, радіус яких дорівнюе 5 см, а витрати

фарби становлять 250 г на м² ? ( П=3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Відповідь:       m ≈ 7,5 кг .

Пояснення:

          S сф = 4πR² = 4π * 5² = 100π ( см² ).

  1000*  S сф = 1000*100π = 100000π ( см² ) ≈ 300000 (см² ) = 30 ( м² ) ;

  m = 250 * 30 = 7500 ( г ) = 7,5 ( кг ) ;     m ≈ 7,5 кг .