Дано вектори А(3;-1) В(1;-2)Знайдіть координати і довжину вектора: C=2а-3в


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

Ответ:

Спочатку знайдемо вектор C за допомогою відповідної лінійної комбінації векторів A та B:

C = 2A - 3B = 2(3, -1) - 3(1, -2) = (6, -2) - (3, 6) = (3, -8)

Таким чином, координати вектора C дорівнюють (3, -8).

Для знаходження довжини вектора C скористаємось формулою:

|C| = sqrt(c1^2 + c2^2)

де c1 та c2 - компоненти вектора C.

Підставляючи координати вектора C, отримаємо:

|C| = sqrt(3^2 + (-8)^2) = sqrt(9 + 64) = sqrt(73)

Отже, довжина вектора C дорівнює sqrt(73).

Объяснение:

sqrt це корень