Дано два вектори: a(1;0), b(0;-1)знайтиа) координати вектора -1/3b;б) довжину вектора а+b;в)

довжину вектора a-b;г)координати вектора 3а+4b;д) довжину вектора 3а+4b;терміново!!!!прошу!!хоч дещо з цього!​

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.

Відповідь:

а) Координати вектора -1/3b будуть (-1/3)0, (-1/3)(-1), тобто (0, 1/3).

б) Вектор а+b буде мати координати (1, -1), тому його довжина обчислюється за формулою: |a+b| = sqrt((1)^2 + (-1)^2) = sqrt(2).

в) Вектор a-b буде мати координати (1, 1), тому його довжина обчислюється за формулою: |a-b| = sqrt((1)^2 + (1)^2) = sqrt(2).

г) Вектор 3а+4b буде мати координати (3, -4), оскільки 3a буде мати координати (3,0), а 4b буде мати координати (0,-4), і при додаванні отримаємо вектор з координатами (3,0) + (0,-4) = (3,-4).

д) Довжина вектора 3а+4b обчислюється за формулою: |3а+4b| = sqrt((3)^2 + (-4)^2) = 5.

Пояснення: