Знайдіть площу кільця, розміщеного між двома концентричними колами, радіусі яких дорівнюють см 1 і

3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Катя.

Ответ:

8π см²

Объяснение:

S1=πr²=π*1²=π см² площадь меньшего круга

S2=πR²=π*3²=9π см² площадь большего круга

Sкольца=9π-π=8π см²