площа кільця обмеженого двома концентричними колами дорівнює 63п см2. знайдіть радіуси цих кіл якщо

вони пропорційні числам 3 і 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Ільченко Діма.

Ответ:

Pi*5*5-Pi*3*3=16*Pi=50.26

Объяснение: