Знайдіть площу кільця, розміщеного між двома концентричними колами, радіуси яких дорівнюють 5 см і

8 см. π ≈ 3

Ответы на вопрос

Отвечает Яковицкая Наталья.

Ответ:

Объяснение:

S=Sв-Sм

S= п*8^2-п*5^2 = 117