Розв'яжіть прямокутний трикутник АВС кут С=90° АС=12см Кут А=57°​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Оля.

Аналогічно до попереднього випадку, визначаємо невідомі елементи трикутника.

∠В = 180о – ∠С – ∠А = 180о – 90о – 57о = 33о.

cos ∠А = AС : АВ ⇒ АВ = AС : cos ∠А = 12 : cos 57o ≈ 12 : 0,5 = 24 (см).

cos ∠В = BС : АВ ⇒ BС = cos ∠В· АВ = cos 33o · 24 ≈ 0,84 · 24 = 20,16 (см).